lednička BioFresh

Co je chladnička BioFresh?

BioFresh jako záruka prodloužení trvanlivosti, zachování chuti a vitamínů čerstvých potravin, v chladničce. Výzkumy poukazují na to, že chladničky s vybudovaným systémem BioFresh obsahují několik zásuvek, které tvoří ideální podmínky pro skladovánín čerstvých potravin. 

Jak systém BioFresh/BioFresh+ funguje? 

Systém BioFresh obvykle nabízí dvě zásuvky, které splňují ideální podmínky pro zachování kvality u čerstvých potravin. Zásuvky při teplotě nad 0 °C a ideální vlhkosti, zachovají u potravin kvalitu, čerstvost ale i chuť a vůni potravin o třikrát déle než u běžné části lednice, která nemá zabudovaný systém BioFresh. 

Technologie umožňují nastavení podmínek podle vašich potřeb, takzvaně na míru. Zóna BioFresh může být nastaveno na funkci DrySafe, která nabízí nižší vlhkost vzduchu a je ideální podmínkou pro skladování mléčných výrobků, ryb nebo masa. Druhou variantou zvolené funkce je HydroSafe, která je s vyšší vlhkostí vzduchu a je ideální pro uskladnění ovoce a zeleniny. 

Elektronika v chladničkách se systémem BioFresh je přesná, a tím je dodržována i teplota těsně nad 0 °C, což je v tomto případě velmi důležité pro správnou funkčnost celého systému. V případě, že by teplota byla nižší, mohlo by dojít k poškození uskladněných potravin. 

Vlhkost a ventilátor

Vlhkost je dodávána pomocí ventilátoru, který je vybudovaný v horní části chladničky. Vzduch, který ventilátor nasaje, žene do dvojité zadní stěny chladničky přes výparník, kde vlhkost kondenzuje, a odkud jde dále proudící vzduch do BioFresh zásuvek. Dvojitá zadní stěna chladničky zabraňuje rosení a namrzávání vnitřní zadní stěny, a tím nemůže dojít k přimrzání či promáčení potravin. 

A jaký je závěr? 

Chladničky s technologií BioFresh/BioFresh+ šetří každou vaši korunu, ale i přírodu. Se systémem BioFresh už se vám nemůže stát, že byste vyhazovali potraviny. Na českém trhu najdete širokou nabídku chladniček s BioFresh technologií, ať už se jedná o samostatné, kombinované, americké nebo vestavné chladničky. 

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *